Ankiety online

Chcesz przeprowadzić szybko i skutecznie badania za pomocą ankiet online?

Oferujemy możliwość skorzystania z czytelnego i przyjaznego Survey System, działającego na zasadach ankiety online Google.

Survey System możesz:

  • stworzyć własny kwestionariusz ankiety online, przygotowany do zbierania danych,
  • pobrać kwestionariusz w wersji do druku,
  • stworzyć wzór bazy danych,
  • pobrać wyniki w formie bazy danych,
  • pobrać podstawowe tabele z wynikami badań.

 

Jeszcze dokładniejsze badania z ankietami online

Z ankiety online można korzystać przez komputerowe przeglądarki internetowe, a także na urządzeniach mobilnych (tablety, smartfony). Dzięki temu ankieta będzie łatwo dostępna, a skuteczność gromadzenia odpowiedzi respondentów będzie większa. Szybko i sprawnie przeprowadzisz swoje badania.

System umożliwia tworzenie przyjaznych i czytelnych formularzy ankiet online. Zapewnia dostęp do różnych wariantów pytań: zamkniętych jednokrotnego wyboru, zamkniętych wielokrotnego wyboru, półotwartych (jednokrotnego i wielokrotnego wyboru), otwartych, pytań w formie skali, pytań w formie tabeli (macierzowych) jednokrotnego i wielokrotnego wyboru.

Ankiety online – docieraj do respondentów z całego świata

Po stworzeniu ankiet online możesz wygenerować link prowadzący bezpośrednio do Twojego kwestionariusza. Link ten będziesz mógł rozsyłać do respondentów (np. mailowo, za pośrednictwem portali społecznościowych). Wypełnione kwestionariusze będą zapisywały się w bazie danych. Po zakończeniu badania będziesz mógł pobrać plik w formacie .xlsx z zakodowanymi odpowiedziami wszystkich osób, które wzięły udział w badaniu (plik jest sporządzony w taki sposób, że nadaje się do bezpośredniego przeniesienia do programu statystycznego lub do wykonywania obliczeń w arkuszu kalkulacyjnym). Z systemu będziesz mógł też pobrać podsumowanie wyników ankiet online – podstawowe tabele z podliczeniem częstości i rozkładem procentowym odpowiedzi na poszczególne pytania.

Z naszych ankiet online korzystają studenci takich kierunków jak: medycyna, pielęgniarstwo, położnictwo, dietetyka, psychologia, fizjoterapia, pedagogika, administracja, prawo, kosmetologia.

Jeśli chcesz skorzystać z ankiety online, załóż konto na Survey System lub skontaktuj się z nami:

Tel: 510 518 753

e-mail: statystyka@e-statystyka.com.pl