Ankiety online

Chcesz przeprowadzić szybko i skutecznie badania za pomocą ankiety online?

Oferujemy możliwość skorzystania z czytelnego i przyjaznego Survey System, działającego na zasadach ankiety google.

W Survey System możesz:

- stworzyć własny kwestionariusz ankiety, przygotowany do zbierania danych on-line, 
- pobrać kwestionariusz w wersji do druku, 
- stworzyć wzór bazy danych, 
- pobrać wyniki w formie bazy danych, 
- pobrać podstawowe tabele z wynikami badań. 

Z ankiety online można korzystać przez komputerowe przeglądarki internetowe, a także na urządzeniach mobilnych (tablety, smartfony). Dzięki temu ankieta będzie łatwo dostępna, a skuteczność gromadzenia odpowiedzi respondentów będzie większa. Szybko i sprawnie przeprowadzisz swoje badania.

System umożliwia tworzenie przyjaznych i czytelnych formularzy. Zapewnia dostęp do różnych wariantów pytań: zamkniętych jednokrotnego wyboru, zamkniętych wielokrotnego wyboru, półotwartych (jednokrotnego i wielokrotnego wyboru), otwartych, pytań w formie skali, pytań w formie tabeli (macierzowych) jednokrotnego i wielokrotnego wyboru.

Po stworzeniu ankiety online możesz wygenerować link prowadzący bezpośrednio do Twojego kwestionariusza. Link ten będziesz mógł rozsyłać do respondentów (np. mailowo, za pośrednictwem portali społecznościowych). Wypłnione kwestionariusze będą zapisywały się w bazie danych. Po zakończeniu badania będziesz mógł pobrać plik w formacie .xlsx z zakodowanymi odpowiedziami wszystkich osób, które wzięły udział w badaniu (plik jest sporządzony w taki sposób, że nadaje się do bezpośredniego przeniesienia do programu statystycznego lub do wykonywania obliczeń w arkuszu kalkulacyjnym). Z systemu będziesz mógł też pobrać podsumowanie wyników - podstawowe tabele z podliczeniem częstości i rozkładem procentowym odpowiedzi na poszczególne pytania.

Z naszej ankiety online korzystają studenci takich kierunków jak: medycyna, pielęgniarstwo, położnictwo, dietetyka, psychologia, fizjoterapia, pedagogika, administracja, prawo, kosmetologia.

Jeśli chcesz skorzystać z ankiety online, załóż konto na Survey System lub skontaktuj się z nami.